خانه
En
02122367612
سقف متحرک رستوران

سقف متحرک رستوران

5/5 - (1 امتیاز)

امروزه شاهد استقبال بی نظیر مردم از فضاهای باز رستورانها برای صرف غذا هستیم. در حالیکه بسیاری از صاحبین رستورانها ‌با استفاده از موقعیت مکانی، قیمت و تبلیغات با یکدیگر در رقابت هستند، تعداد بسیار اندکی از آنها از وجود سقف متحرک رستوران و دیواره‌های شیشه ای متحرک در رستوران خود سود میبرند.

به دلیل تغییر ذائقه مردم و سبک زندگی دنیای امروز، روشهای طراحی رستورانها و ارائه خدمات غذایی مرتبا در حال تغییر و به روز رسانی می باشد. یکی از معیارهای اصلی رستوران داران برای احداث و راه اندازی یک رستوران جدید، معیار فضای باز در مشاعات رستوران میباشد.

اغلب مالکین رستورانها، خواهان ایجاد یک سالن بزرگ با حداقل ستون گذاری هستند. در سیستم سقف متحرک سایه روشن این امکان وجود دارد که فضاهای بسیار گسترده‌ی ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری را بدون ستون مرکزی طراحی و اجراء نمود. علاوه بر طراحی سازه هایی با ابعاد و دهانه ای بزرگتر از معمول، یکی از مهمترین نکات برای داشتن طراحی داخلی مناسب برای رستوران، ایجاد نورپردازی ایده آل و مناسب میباشد. در رستورانهای زیبا معمولاً از نور کم محیط برای ایجاد آرامش استفاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا مشتری زمان طولانی‌تری در رستوران بماند و سفارش‌های بیشتری بدهد.گزینه های متنوع حبابهای نوری سقف متحرک این نیاز طراحان را مرتفع می‌کند.

در فصول سرد سال استفاده از فضای کاملا باز در رستورانها غیر ممکن و دشوار هست. اما بسیاری از رستوران داران با بهره گیری از سیستمهای موتورایز سقف و پنجره های برقی گیوتینی این آپشن را فراهم کردن که با باز گذاشتن بخش کمی از سقف یا بازگذاشتن اندکی از بالای پنجره گیوتینی گردش هوای ملس زمستانی را برای مهمانانشان فراهم آورند. خوشبختانه رستوران دارن زیادی با بهره گیری از سقف برقی موفق شده اند که میهمانان بیشتری را جذب رستوران هایشان کنند و بالطبع در فصولی که بسیاری از همکارانشان با کاهش فروش مواجه شدند، همان اندک گروه متقاضی صرف غذا در فضای باز را به رستوران شان جذب کنند و از کنار این جاذبه رونق خاصی به رستوران شان ببخشند .

سقف-برقی-رستوران

مشخصات سقف متحرک رستوران

سایه روشن برای پوشش سقف متحرک رستوران از محصولات شرکت مهلر آلمان و فراری فرانسه استفاده میکند.

این پارچه ها از الیاف پلی استر با روکش PVC میباشند که استفاده از این روکش مانع ورود کپک و قارچ به آنها میشود. غشاء PVC به سبب داشتن مقاومت گرمایی و عدم انتقال حرارت و نیز عایق بودن در برابر رطوبت و آب، مانع از تبخیر بسیار سریع آب استخر در اثر تابش نور خورشید و کاهش سطح آب در طول فصل تابستان میشود. استراکچر اصلی این سیستم از سازه تمام آلومینیوم با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک که ضد زنگ و خوردی میباشد ساخته میشود و قابلیت نورپردازی و بهره وری در شب را نیز دارا میباشد.

ما در سایه روشن همواره تلاش میکنیم تا فضای نشیمن با کیفیتی برای میهمانان شما فراهم آوریم. داشتن سقف متحرک رستوران و دیواره متحرک موتورایز که به راحتی با فشردن یک دکمه جمع و باز می شوند، به عنوان یک امتیاز مثبت و موثر در جذب مشتری به شمار میرود.

به جهت اینکه در کشور ما بخصوص شهر تهران اکثر رستورانها در بامها و در کدهای ارتفاعی بالا هستند و روف گاردنها نیز در برجها و طبقات بالا بنا شده اند، تیم فنی و مهندسی سایه روشن به موضوع نصب سقف متحرک در مکانهای بادگیر توجه ویژه ای داشته است. دو اصل آبندی و هوابندی صد در صد این سیستمها در زمان بارش برف و باران مهمترین نکات مورد نظر رستوراندارن میباشد.

البته تجربه رضایتمندی مشتریان چندین و چند ساله سایه روشن، در صنف رستوران داران، سند محکمی بر توانایی بالا در ساخت سقف متحرک رستوران هست و مهر محکمی بر اعتماد شما در راستای ساخت سقفهای برقی بسیار وسیع بدون ستون میانی، کاملا مقاوم، تماما آب بند، هوابند و با ظاهری بسیار زیبا مطابق با طراحیهای موجود فضای شما بوده است.

در ادامه شما میتوانید نمونه ها و مدلهای مختلف سقف متحرک رستوران که توسط شرکت سایه روشن اجرا گردیده است را مشاهده فرمائید

پروژه های اجرا شده سقف متحرک رستوران

سقف متحرک رستوران هتل مشیر الممالک

سقف متحرک رستوران هتل مشیر الممالک – یزد

سایبان برقی بام رستوران

سایبان برقی بام رستوران کاپیتان لانژ – نگارستان 10

سایبان-برقی-رستوران-الماس

سقف متحرک پارچه ای رستوران الماس غرب – شهریار

سایبان-متحرک-رستوران-کانکا-جماران

سایبان متحرک رستوران کانکا – جماران

سقف-برقی-سر-درب-ورودی-رستوران-ریواس

سقف جمع شونده تراس رستوران ریواس

سقف-متحرک-رستوران-سارونه

سایبان متحرک حیاط رستوران سارونه

سقف-برقی-تراس-رستوران-ارم-تجریش

سایبان برقی روف گاردن رستوران ارم

سقف-برقی-رستوران-ماهان-شاندیز

سایبان اتوماتیک رستوران ماهان شاندیز

سقف-برقی-رستوران-سنتی-شاهکار

سایبان برقی رستوران سنتی باغسرای شاهکار – کهریزک

سقف-برقی-رستوران-لئون

سایبان جمع شونده رستوران لئون-پاسداران

سایبان-برقی-روف-گاردن-باشگاه-ورزشی-اکسیژن

سقف متحرک بام رستوران رومی باشگاه اکسیژن – شهرک غرب

سقف-برقی-رستوران-شاندیز-ماهان-رویال

سقف متحرک رستوران شاندیز ماهان رویال

سایبان-متحرک-رستوران-CIP-جردن

سقف برقی رستوران CIP -جردن

سقف-جمع-شونده-رستوران-کانکا

سقف جمع شونده رستوران کانکا

سقف-متحرک-فود-کورت-مجتمع-تجاری-هروی-سنتر

سقف برقی مجتمع تجاری هروی سنتر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم