خانه
En
02122367612

سوالات متداول سقف متحرک

5/5 - (2 امتیاز)
 • قیمت سقف متحرک در شرکت سایه روشن چگونه است و چرا قیمت واحد (یک متر مربع) سقف متحرک در ابعاد کوچکتر نسبت به قیمت واحد (یک متر مربع) این سقف ها در ابعاد بزرگتر متفاوت است؟

  بطور کلی قیمت اینگونه سقف متحرک پارچه ای، با توجه به مصرف مصالح متفاوتشان متنوع بوده و از متری 8 میلیون تا 12 میلیون تومان در نوسان میباشد . اهم دلایل این اختلاف قیمت بشرح ذیل می باشد : الف:اکثر یراق ها و قطعات بکار رفته در یک سقف اتوماتیک (سایبان برقی) کوچک ، برای یک سقف اتوماتیک (سایبان برقی) با ابعاد بزرگتر بصورت مشترک و به یک میزان استفاده میگردند . به عنوان مثال در یک سقف متحرک ( سقف برقی) 12 متر مربعی ، همان موتور ، ریموت ، رسیور ، گیربکس های عقب ، شافت انتقال نیرو ، قفل ها ، تنظیم کننده های جلو و چرخهایی استفاده میشود که در یک سقف اتوماتیک (سایبان برقی) 36 متر مربعی استفاده میشود . با تحلیلی ساده ، شما متوجه خواهید شد سرشکن کردن قیمت یراق های اشاره شده در یک پوشش جمع شونده برقی ، تا چه اندازه بر اختلاف قیمت سایبان های اتوماتیک کوچک و سایبان های اتوماتیک بزرگ تأثیر خواهد داشت . ب:پرت مصالح:یکی از مصالح اصلی و گران قیمت سقف اتوماتیک(سایبان برقی)،پروفیل های آلومینیومی آنها میباشد که در سقف بزرگتر بصورت بهینه استفاده می شوند و پرت کمتری ایجاد می شود ولی در سقف کوچک اینگونه نیست.

 • میزان مقاومت پوشش های پارچه ای سقف متحرک تولید شده توسط شرکت سایه روشن در برابر وزن برف و وزش باد های سنگین چه مقدار است؟

  در طراحی و مهندسی اولیه سقف متحرک در شرکت سایه روشن ، مقاومت سازه و اتصالات این سایبان های پارچه ای بر اساس 70 کیلوگرم برف بر متر مربع طراحی و پیش بینی ظرفیت گردیده،ولی با توجه به اینکه گروه سایه روشن،تیم مهندسی سازه مستقر و مستقل خود را دارد ، قبل از ساخت هر پروژه برای سقف آن پروژه،با توجه به اقلیم و شرایط خاص آن،موارد سازه ای،اتصالات و پوشش پارچه ای را یک به یک بررسی نموده و بهینه سازی در تولید سازه پارچه ای متحرک لحاظ میکنند.بعنوان مثال در برخی از استانها بار باد از اهمیت خاصی برخوردار است و در برخی پروژه ها موقعیت محل نصب غیر عادی و در ارتفاعات میباشد . تیم مهندسی سایه روشن هر یک از سازه چادری متحرک را قبل از ساخت بطور خاص و منحصر بفرد کنترل و بهینه سازی می نماید .

 • آلیاژ آلومینیوم سازه های جمع شونده شرکت سایه روشن از چه کیفیتی برخوردار است؟

  نوع بیلت های آلومینیوم بکار گیری شده ، از نوع مرغوب و درجه یک ( 6063 ایرالکو ) میباشد . بهتر است بدانید که کیفیت عمومی آلیاژ های آلومینیومی به4 درجه تقسیم بندی میگردند که شرکت سایه روشن همواره از مرغوب ترین آنها استفادهمی نماید.

 • منظور از این عنوان که ((ریل های میانی در پشت پارچه می باشند و باعث ایجاد درز در غشاء PVC جمع شونده نخواهند گردید)) چیست ؟

  از نقطه نظر سازه ای ، با توجه به مهندسی های از پیش انجام شده در سقف متحرک ، ما اجازه نداریم فواصل ریلها را بیشتر از 4 متر طراحی و اجرا نماییم . توجه داشه باشید که برای یک سازه چادری متحرک به عرض 12 متر ، نیاز به 4 عدد ریل میباشد . 2 ریل در کناره های چپ و راست سایبان ، و دو ریل در قسمت میانی سازه سقف متحرک . در برخورد اول احتمالاً تصور بر این خواهد بود که 3 دهانه چهار متری ، 3 پارچه مستقل خواهند داشت . ولی اینگونه نیست و پارچه ای بصورت یک تکه با عرض 12 متر برای غشای سقف اتوماتیک ساخته و فرآوری میگردد . توضیح کاملتر اینکه ریل های میانی در پشت غشاء قرار گرفته و درزی در میان سایبان ایجاد نخواهند نمود

 • آپشن هایی که شرکت سایه روشن در کنار سقف متحرک ارائه می نماید چه هستند؟

  الف : سه تیپ چراغهای دکوراتیو، که از حبابهای کریستالی مرغوب دارای پایه آنادایز شده و تکنولوژی لامپهای آن SMD میباشند ب : سیستم مه پاش ج: گرما تاب ها د : سنسورها و کنترل کننده های خاص حساس به نور آفتاب ، باد ، باران و کنترلرهایی که بر اساس زمانهای مشخص در طول روز عمل مینمایند.

 • کیفیت لامپهای LED بکار رفته در سقف متحرک چگونه است؟

  حبابها و چراغهای LED ، زیبایی سقف متحرک شما را دو چندان خواهند نمود . گروه مهندسی سایه روشن سه تیپ چراغ را به شما پیشنهاد میکنند که تفاوت عمده آنها از منظر مدل و ظاهر است و کیفیتها در یک سطح هستند. تیپ A: حباب های کریستالی : حبابهای کریستالی هرمی شکل که با متریال مرغوب K5 تولید گردیده اند و بر روی پایه خاص آلومینیومی آنادایز شده دودی رنگ نصب میگردند تیپ B : نورهای خطی تو کار : نورهای خطی توکار، هم سطح با قاب در پوش تیغه های سقف کار خواهند شد . طول خطوط 25 سانتیمتر و با تکنولوژی SMD تأمین نور میگردد تیپ C : نقطه های ریز : نقطه های ریز نورانی که بصورت یک هندسه برجسته قوسی شکل کوچک بر روی پروفیل آلومینیومی متصل به غشاء ، نصب خواهد شد.

 • سقف متحرک چیست؟

  سقف متحرک یک عنوان کلی برای انواع مختلف سقف های جمع شونده است . سقف اتوماتیک دارای انواع شیشه ای ، صفحات پلکسی ، صفحات فلزی عایق شده با انواع فوم عایق و یا حتی یک صفحه بتنی لغزنده و .... میباشد . مناسبترین نام و عنوان برای محصولات شرکت سایه روشن ، سقف جمع شونده پارچه ای میباشد .

 • بیشترین کاربرد سقف متحرک در چه مکانهایی است ؟

  مناسبترین اماکنی که میتوان از سقف اتوماتیک استفاده نمود عبارتند از : 1: رستورانهایی که فضای باز دارند و از این فضا بعنوان فضای سبز و یا روف گاردن استفاده مینمایند 2: سقف و سایبان جهت تراس و یا بالکن های واحد های آپارتمانی 3 : سقف استخرهای روباز 4 : سایبان محوطه باز کافی شاپ ها 5: سقف پارکینگ در ویلاهایی که دارای فضای محدودی برای پارکینگ خودرو هستند 6: سر درب ورودی ساختمان ها و هتل ها

 • عمر و دوام غشاء PVC سقف متحرک تولید شده در شرکت سایه روشن چه قدر است ؟

  از آنجائیکه حساسترین و مهمترین قسمت سقف متحرک، غشاء pvc آن میباشد، سایه روشن اعلام مینماید که در سقفهای تولیدی خود از بهترین نوع غشاء pvc که اکثر شرکتهای اروپایی از آن استفاده مینمایند، بهره میبرد . در حال حاضر و طی سالهای اخیر غشاء های pvc شرکت مهلر آلمان و شرکت فراری فرانسه مرغوبترین بوده و شرکت سایه روشن غشاء مورد نیاز خود را بصورت مستقیم ، از یکی از کمپانی های فوق تأمین و خریداری مینماید .

 • آیا شرکت سایه روشن دیواره های شیشه ای متحرک جانبی را نیز ارائه مینماید؟

  تنوع مکانیزم و سیستم دیواره های شیشه ای در اقصی نقاط دنیا ، فراوان است . اما در ایران عمدتاً از دو سیستم استفاده میشود الف : شیشه ای بالکنی تک ریل : بطور عمده در ایران از این نوع دیواره شیشه ای استفاده می شود . تیم فنی سایه روشن به هیچ عنوان استفاده از این سیستم را توصیه نمیکند و دلیل اصلی آن ، طراحی ضعیف اجزاء و قطعات آن می باشد که حتی در صورت استفاده از مرغوب ترین نوع آنها ، خروجی بهینه و نتیجه مناسبی از آن دریافت نمی گردد . سفتی در حرکت شیشه ها ، کلّه کردن تایل ها و گیر کردن در هنگام چرخش ، از جمله ایرادات این گونه دیواره ها هستند که شرکت سایه روشن از ارائه و معرفی این سیستم معذور است . ب: شیشه های اسلایدی : در این مکانیزم هر 5 عدد تایل شیشه ای بر روی هم جمع شده و بصورت قطاری بدنبال یکدیگر حرکت می نمایند . حرکت روان شیشه ها بگونه ای است که حتی با یک انگشت میتوان چند تایل شیشه ای را بدنبال هم کشید . در صورت درخواست کارفرما ، شرکت سایه روشن میتواند در کنار سقف متحرک (سقف برقی) خود ، این محصول را نیز ارائه نماید . لازم بذکر است با توجه به اینکه محصول اصلی شرکت سایه روشن ، سقف های جمع شونده پارچه ای است ، این محصول تنها در کنار فروش این سقف ها قابل ارائه بوده و به تنهایی و بعنوان یک محصول منحصر بفرد و جداگانه ، قابل فروش نیست .

 • منظور از تکیه گاه مناسب جهت نصب ( که تأمین آن به عهده خریدار سقف متحرک میباشد ) چیست ؟

  مقصود از تکیه گاه مناسب ، تحویل صفحات مناسب در قسمت اوج شیب سقف متحرک و پای ستونهای جلویی سیستم میباشد که تیم مهندسی سایه روشن ، این صفحات و اتصالات مربوط به آن را طراحی و جهت اجرا به کارفرما ارائه مینمایند

 • آیا سقف متحرک تولیدی شرکت سایه روشن کاملاً از پیش مهندسی شده هستند یا برای هر پروژه ، مهندسی خاص بر روی آن صورت میگیرد ؟

  مشخصه فنی و تفاوت اصلی شرکت سایه روشن با سایر شرکت های بازرگانی که صرفاً وارد کننده سقف های تولید شده در کشورهای همسایه هستند در این است که سایه روشن مجهز به تیم مهندسی سازه می باشد . تیم مهندسی سایه روشن ، اتصالات و ستون های سایبان های جمع شونده اتوماتیک را بر اساس وضعیت سازه ساختمان بصورت سفارشی برای هر پروژه طراحی و تنظیم می نماید . در صورتیکه شرکت های وارد کننده ، با توجه به ضرورت سرعت نصب ، اکثر اجزاء را بصورت پیچ و مهره ای طراحی نموده و برای نصب نیز از رولپلاک و رول بولت در کف و دیواره های موجود پروژه استفاده می نمایند . با توجه به سرعت بالای باد و وزن زیاد برف ( براساس آیین نامه مهندسی استان تهران ) تیم مهندسی سایه روشن ضروری می داند تا از مستحکم ترین و مطمئن ترین اتصال به اجزاء فولادی یا بتنی ساختمان طراحی و استفاده نماید؛ و به هیچ عنوان برای فلز نرمی همچون آلومینیوم ، اتصال پیچ رولپلاک و رول بولت را مناسب نمیدانیم و سایه روشن بطور کلی این نوع اتصال را رد نموده و باطل میداند .

 • یک سیستم سقف متحرک که با دیواره های شیشه ای هوابند شده ، در چه حد عایق بوده و درز بندی میگردد؟

  اینکه یک سیستم سقف متحرک در کنار دیواره های شیشه ای تا چه حد عایق میباشد یک سؤال کاملاً نسبی است . توضیح کاملتر اینکه، بعنوان مثال یک پنجره لولایی صنعتی با شیشه های دو جداره به مراتب عایق تر از یک پنجره کشویی صنعتی با شیشه دو جداره میباشد. از منظر نفوذ سرما و گرما بهتر است اینگونه توضیح دهیم که تمامی صفحات سقف و دیواره فضای شما یک جداره خواهند بود. ولی غشاء pvc سقف متحرک از نوع مات بوده و به مراتب از یک شیشه تک جداره، عایق تر میباشد . مسلماً شما نیز میدانید که در صنعت ساختمان برای عایق تر کردن سایر سطوح ساختمانی ، از لایه های pvc استفاده میگردد . علیهذا در هوای سرد ، جهت تأمین گرمای مطبوع و مناسب ، استفاده از گرم کننده هایی شبیه گرماتاب به راحتی نیاز شما را تأمین خواهد نمود.

 • محدودیت طول ریل و عرض دهانه ( محدودیت های ابعادی ) سقف های جمع شونده پارچه ای برقی چقدر میباشد ؟

  با کمک مهندسیهایی که از پیش انجام شده ، میتوانیم از جهت طول ریل و پیشروی ، سایبان را تا 13 متر ، و از جهت عرض دهانه تا 12 متر طراحی و تولید نماییم . با توجه به اینکه شرکت سایه روشن ، گروه مهندسی مقیم و خاص خود را دارد ، و برای ساخت ابعاد بیشتر از این نیز توانایی لازم را دارد ، در موارد خاص بایستی محل پروژه بازدید گردیده و پس از بررسی های مهندسی شده ، پاسخ دقیق تر و مناسب تر اعلام گردد .

 • آیا در طول فصول خاصی از سال ( اوج گرمای تابستان و سرمای زمستان ) که سقف متحرک ، در حالت جمع شده قرار میگیرد ، نیاز به مراقبت خاصی وجود دارد ؟

  خیر. گارانتی 5 ساله غشاء pvc سایبان های برقی سایه روشن ، برای بدترین شرایط جوی در نظر گرفته شده و نیازی نیست که در یخبندان زمستان و یا در آفتاب های داغ تابستان ، سقف متحرک (سقف برقی) جمع گردد . البته این هم بدان معنی نیست که پس از 5 سال و به مرور زمان ، غشاء pvc سازه چادری متحرک ، غیر قابل استفاده گردیده و از بین خواهد رفت . بلکه بهتر است بدانید طول عمر مفید غشاء سقف متحرک (سقف برقی) شما 20 تا 30 سال خواهد بود و پس از آن بدلیل کدر و کثیف شدن ، سطح غشاء ظاهر زشت و نازیبایی پیدا خواهد کرد که بهتر است تعویض گردد . اما برای حفاظت بیشتر از غشاء pvc سازه چادری متحرک ، بهتر است بدانید که در زمان جمع شدن ، پارچه جمع شده در زیر یک ورق فلزی محافظ قرار خواهد گرفت تا از نفوذ باران ، نشت برف و آفتابهای شدید بین پارچه های تا شده محافظت نماید

 • تنوع پلان و هندسه ی سقف برقی جمع شونده به چه صورت است؟

  در حال حاضر، سقف متحرک سایه روشن فقط بصورت مربع و یا مستطیل تولید و ارائه میگردند . ولی برای قناسیها ، قوسها و سرکجی های خاص بعضی از مساحتها ، ایده های مناسبی داریم که نیاز شما را به استفاده از سایر مصالح ساختمانی بر طرف مینماید. تیم تولید سایه روشن با استفاده از همان مصالح پارچه ای و آلومینیومی ، سقف فضای اشاره شده را پوشش میدهند .

 • چگونه می توان سطح غشاء سقف متحرک را تمیز نمود؟

  صرفا با استفاده از آب و طی نخی نرم . بهتر است برای تمیزی حداکثری ، از شامپوهای ملایم استفاده گردد . به هیچ عنوان از مواد شوینده قوی استفاده ننمایید .

 • برق مورد نیاز برای تأمین نیاز الکتریکال سقف متحرک ، بایستی دارای چه ویژگیها و مشخصاتی باشد ؟

  به ازای هر سقف متحرک ، ما نیاز به دو زوج برق 220 ولت خواهیم داشت که یک زوج از آن برای موتور و زوج دیگر برای روشنایی سایبان استفاده می شود . لازم است در ابتدای مسیر برای هریک از کابل ها ، یک فیوز مینیاتوری مناسب پیش بینی گردد . برای سیستم موتور سقف نیاز به یک فیوز 10 آمپری و برای پشتیبانی سیستم نورپردازی ، نیاز به یک فیوز 5 آمپری خواهد بود . در پروژه های عمرانی و در حال ساخت که هنوز تابلو برق اصلی ساختمان طراحی و نصب نگردیده ، بهتر است دریافت کننده رادیویی سقف اتوماتیک (سایبان برقی) ، در داخل تابلو برق اصلی ساختمان جانمایی و نصب گردد . برای این منظور لازم است به ازای هر رسیور ، فضایی به ابعاد 17 ساتیمتر ارتفاع و 12 سانتیمتر عرض در نظر گرفته شود . ورودی وخروجی رسیور ها از قسمت پایینی و از داکت کابل زیر آنها خواهد بود. برای کنترل سیستم روشنایی سقف کنترلی جمع شونده نیز 3 امکان وجود دارد: الف : نصب کلید 0 و 1 بر روی درب تابلو برق اصلی ساختمان و تحویل خروجی آن به تیم سایه روشن در محل نصب سیستم ب : نصب کلید برق تک پل یا دو پل بر روی یکی از دیوار های ساختمان ( توسط پیمانکار برق ساختمان ) و تحویل خروجی ان در محل نصب سیستم ج : خرید ریموت و رسیور اختصاصی نور ؛ که در این حالت ، باید رشته برق خروجی فیوز در محل نصب سیستم به تیم سایه روشن تحویل داده شود . رسیور خاص مربوطه ، در جعبه برق سیستم جمع شونده نصب خواهد گردید .

 • گارانتی سقف متحرک چه مدت و شامل چه مواردی است ؟

  غشاء pvc آلمانی پوشش سقف های پارچه ای شرکت سایه روشن و موتور سیستم به مدت 5 سال تحت گارانتی این شرکت می باشد . سایر یراق آلات حرکتی و اجزاء مکانیزم سایبان جمع شونده برقی نیز برای مدت 2 سال تحت گارانتی شرکت سایه روشن خواهد بود .

 • برای جمع آوری و دفع آب باران از روی سقف متحرک، چه تدابیری اندیشیده شده است؟

  ما با بهره گیری از 3 نوار لاستیکی طولی مختلف در نقاط مختلف ، آب بندی سقف متحرک (سقف برقی) را عایق می نماییم الف: نوار آب بندی لبه ریل که در زیر لبه ریلنصب می گردد. این نوار روی سطح غشاء pvc سقف تحت فشار قرار خواهد گرفت و اجازه نمی دهد که آب سطح سقف از لبه های کنار پارچه ریزش نماید. ضمناً این نوار به هوابندی هرچه بیشتر فضا کمک خواهد نمود . ب : نوار هدایت آب تیغه ابتدایی سیستم : که در جلوی سقف پارچه ای و برروی اولین پروفیل آلومینیومی پارچه نصب میگردد و اجازه نمیدهد آب به زیر خط القعر جلویی سقف برگردد .

 • مهمترین ویژگی های سقف برقی نسبت به سایر سقفها چیست؟

  الف:مهمترین و جذاب ترین نکته و مزیت سقف برقی، موضوع عدم تعلق عوارض قانونی شهرداری وعدم اخذ هزینه زیربنا توسط شهرداری میباشد . ب:استفاده از آسمان زیبا در مواقعی که وجود و حضور سقف ضرورتی ندارد ج:دکور زیبای سقف جمع شونده پارچه ای نسبت به سایر متریال های رایج .کیفیت و طراحی خاص اجزاء سقف جمع شونده در لوکس تر شدن فضا و معماری فضای باز به شما کمک خاص و شایان توجهی میکند د:عایق تر بودن نسبت به سایر سقف های سبک نظیر صفحات پلی کربنات،شیشه،ورق های فلزی،سفال و ه:حس قوی تر ارتباط با طبیعت:به گفته یکی از همکاران و مهندسین معمار برجسته شهرمان (جناب آقای مهندس کامرانفر) از جمله ویژگی های خاص سقفهای پارچه ای ، برقراری حس ارتباط شما با طبیعت بیرون است که در کمترین مصالحی یافت می شود . شما در زیر این سقف می توانید بدون اینکه اذیت شوید از صدای قطرات باران لذت ببرید . ی : کیفیت صنعتی : با توجه به اینکه غالباً این نوع سقف ها در اماکن تجاری استفاده می شود و در دکور فضا نقش مستقیم دارد ، نمونه های سنتی و دست ساز ، نا موفق و نازیبا خواهند بود . تیم مهندسی سایه روشن یک محصول 100% های تک با دکوری زیبا و کیفیت حداکثری را برای اماکن خاص طراحی و تولید نموده است ، از غشاء pvc سقف گرفته تا اتصالات سازه آلومینیومی و پوشش درجه یک رنگ پودری آن . همه و همه یک محصول خاص را به شما ارائه خواهند نمود

 • کیفیت اتصالات سقف متحرک تولید شده توسط شرکت سایه روشن چگونه است؟

  بهتر است از دو بعد مختلف به این سؤال پاسخ داده شود : الف : از منظر سازه ای : مسلماً همکاران محترم ما در عرصه صنعت ساختمان می دانند که هر چقدر هم که یک سازه از نظر انتخاب مقاطع و پروفیل ها بهینه و مناسب طراحی گردد ، نباید اهمیت طراحی اتصالات را دست کم گرفت . بلکه اهمیت مقاومت اتصالات و کیفیت طراحی آنها بیش از سایر اجزای اصلی و طولی است و نه کمتر ! در طول دوران بهره برداری و در مواقع اعمال بار به سازه ( زمان وزش باد و یا بارش برف ) تمامی بارها و تنش ها به اتصالات انتقال می یابند و در صورت عملکرد نامناسب اتصالات، سازه از همین موضع و نقاط شروع به متلاشی و تخریب شدن خواهند نمود . اگر با دقت به سازه های تخریب شده در حوادث بنگرید ، متوجه خواهید شد که در اغلب موارد ، عیب از طراحی اتصالات یا اجزای نامناسب آن بوده است ب : از منظر زیبایی : از آنجائیکه اکثر اجزاء و دیتیل های سازه ای سقف های پارچه ای متحرک ، نمایان و اکسپوز هستند ، تیم مهندسی سایه روشن حداکثر تلاش خود را در طراحی ظریف و زیبای عناصر یاد شده نموده.

 • متریال و جنس سازه های فلزی سقف متحرک تولید شده توسط شرکت سایه روشن از چه نوع فلزی می باشد ؟

  سازه سایبان های پارچه ای تولید شده توسط شرکت سایه روشن از مصالح آلومینیوم و بصورت پیش مهندسی شده بوده . نوع آلیاژ آلومینیوم سازه ای 6063 میباشد . در سیستم های از پیش مهندسی شده ی ما آلومینیوم برای ستون سایبان هایی با ابعاد کوچک و متوسط مناسب هستند ولی با بزرگتر شدن ابعاد ( 6 متر به بالا ) ، در ناحیه ستون ها و تیر های فرعی ، از مصالح فولادی استفاده خواهد گردید که در پایان نصب ، همین عناصر فولادی نیز با ورقهای دکوراتیو آلومینیومی رنگ پودری شده ، کاور خواهند شد و اجازه نمیدهد حتی ذره ای از زیبایی و دکور فضا بکاهند .

 • نوع پوشش رنگ سازه سقف متحرک تولیدی شرکت سایه روشن چگونه است؟

  در فرایند تولید اجزاء فلزی سقف متحرک (سقف برقی) شرکت سایه روشن ، از مکانیزم رنگ پودری الکترو استاتیک استفاده می گردد . طی این فرایند رنگ آمیزی ، پودر رزین به همراه رنگدانه بصورت رنگی مایع ، به سطح فلز پاشیده شده و سپس در کوره های صنعتی مخصوص تا 400 درجه فارنهایت پخت می شود. رزین ذوب شده در سطح فلز همجوش شده و ایجاد سطحی یکدست ، ضخیم و مقاوم می کند . به طور کلی مزایای رنگهای پودری به شرح ذیل می باشند. 1- رنگ های پودری دارای پوشش 8 -12 متر مربع به ازای هر کیلوگرم رنگ می باشد 2- ضایعات حداقل ممکن و حدود یک درصد است 3- اجرای طرحهای جدید بر روی فلزات مانند طرح چوب 4- از کیفیت بسیار بالاتری در مقاومت فیزیکی برخوردار بوده ، بگونه ای که حتی قطعات پس از رنگ قابلیت پرس یا خم کاری را هم دارند. 5- عمر طولانی تر نسبت به رنگ مایع در مقابل شرایط و تغییرات فیزیکی و شیمیایی 6- داشتن ضخامت یکنواخت بر روی قطعه و نداشتن شره رنگ 7- عدم خش پذیری 8- ثبات رنگ در شرایط جوی مختلف 9- دارای براقیت و زیبایی فوق العاده ای نسبت به سایر رنگ های مایع می باشند.

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم