خانه
En
02122367612
سقف متحرک حیاط

سقف متحرک حیاط

امتیاز دهید

سقف متحرک حیاط خلوت به شما این امکان را میدهد تا از فضای خود همانند یک اتاق مسقف یا یک آشپزخانه دوم تحت عنوان آشپزخانه (کثیف) استفاده کنید.

بهترین و هوشمندانه ترین گزینه برای پوشش حیاط خلوت که مختص طبقه همکف میباشد و جزو متراژ آن واحد محسوب میشود سقف متحرک پارچه ای میباشد.

این فضاها بواسطه ارتفاع زیاد ساختمانهای اطراف اغلب نور کافی ندارد و سقف متحرک برقی که به راحتی با فشردن یک کلید جمع و باز میشود گزینه ای ایده آل محسوب میشود.

سقف متحرک حیاط خلوت بر اساس نیاز مشتری، نوع کاربرد و همچنین با توجه به طراحی داخلی ساختمان با استفاده از متریالهای مختلفی ساخته میشود.

نورگیرهای حیاط خلوتی که به سقف برقی مجهز شده باشند علاوه برجلوگیری از ورود گرد و غبار و باد و باران، همزمان امکان دستیابی به هوای تازه در هر لحظه برای شما امکان پذیر میکنند.

پوشش بکار گرفته شده در سقف متحرک حیاط خلوت از الیاف مقاوم پلی استر در لایه مرکزی غشاء میباشد که به صورت تار و پود بهم بافته شده است. برای محافظت از الیاف در برابر اشعه uv و سایر شرایط جوی از هردو سمت از دو لایه غشاءpvc استفاده شده است. طول عمر متوسط این غشاءها بین 25 تا 40 سال میباشد.

پارچه‌های مورد استفاده در سقف برقی پارچه ای از لحاظ عبور نور به دو دسته مات و شفاف تقسیم میشوند. در پارچه‌های مات، عبور نور صفر میباشد و سایه مطلق در فضای زیر سقف داریم اما در پارچه‌های شفاف بین 30تا40 % عبور نور داریم. در مکانهایی که میزان عبور نور و استفاده از نور طبیعی یکی از مولفه‌های معماری آن مکان هست استفاده از پارچه های شفاف در اولویت می باشد.

در ادامه شما میتوانید نمونه ها و مدلهای مختلف سقف متحرک حیاط که توسط شرکت سایه روشن اجرا گردیده است را مشاهده فرمائید

پروژه های اجرا شده سقف متحرک حیاط

سایبان-برقی-حیاط-مرکز-شفا-پرتو-اصفهان

سایبان برقی حیاط مرکز تصویربرداری شفا

سایبان-برقی-حیاط-صرافها

سقف متحرک حیاط خلوت دفتر وکالت – صرافها

سقف-برقی-حیاط--مسکونی-اشرفی-اصفهانی

سقف برقی حیاط خلوت منزل مسکونی اشرفی اصفهانی

سقف-متحرک-آلاچیق-حیاط-مسکونی

سقف متحرک آلاچیق حیاط ویلا مسکونی شهرک غرب

سقف متحرک برقی حیاط

سقف متحرک برقی حیاط مسکونی سعادت آباد

سایبان-متحرک-منزل-مسکونی-شهید-عراقی

سقف متحرک تراس حیاط ویلای مسکونی -شهید عراقی

پرگولا برقی

سایبان متحرک برقی حیاط مسکونی – شهریار

سقف-متحرک-رستوران-سارونه

سایبان متحرک حیاط رستوران سارونه

سقف-برقی-سردرب-ورودی-ویلا-فردوسی-مشهد

سقف برقی حیاط ویلا مسکونی – فردوسی مشهد

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم