خانه
En
02122367612
شیشه-اسلایدینگ-ویلای -مسکونی-آل-ثانی

پنجره متحرک ویلا مسکونی آل ثانی

پنجره متحرک ویلا مسکونی آل ثانی در سال 2019 به منظور استفاده بهینه از فضای باز محوطه و حفاظت از مبلمان فضای بیرونی طراحی و اجرا گردید.

بمنظور پوشش دیواره‌های این اتاقک شیشه ای، تعداد 2 عدد پنجره اسلایدینگ که هر کدام از این پنجره‌ها دارای 4 پنل متحرک می باشد.شیشه بکار رفته به ارتفاع 2.5 متر* عرض 3.6 متر به مساحت 18 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

نوع شیشه بکار رفته: شیشه‌های بکار رفته در این پروژه از نوع دو جداره و هر جداره شیشه 6 میل سکوریت شده میباشد.یا یک لایه شیشه 8 میلی متری سکوریت شده میباشد

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک شیشه ای موتورایز، سقف متحرک و پنچره گیوتینی بهمراه پنجره متحرک ویلا مسکونی آقای آل ثانی در شهر دوحه

شیشه-ریلی-ویلای -مسکونی-آل-ثانی

نیاز پروژه : بر خلاف کلان شهرهای امروزی که آپارتمان نشینی سبک اصلی از زندگی مردم میباشد در شهر دوحه به دلیل نوع ساختار شهری و کم بودن جمعیت و فراوانی زمین ساخت منازل ویلایی چند هزار متری جزئی از فرهنگ ساختمان سازی آنجا میباشد.

داشتن یک اتاقک شیشه ای موتورایز گزینه ای جذاب و منحصربفرد برای آنها به شمار میرود.با توجه به نوع آب و هوای کشور قطر که گرم و مرطوب میباشد امکان بهره بردن از فضای باز در بیشتر فصول سال وجود ندارد.اتاقکهای شیشه ای موتورایز سایه روشن که عایق و کاملا آبند و هوابند میباشند بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفته است.

شیشه-متحرک-ویلای -مسکونی-آل-ثانی

مزیتهای سیستم اسلایدینگ در این پروژه: مهمترین ویژگی شیشه اسلایدینگ امکان باز شوندگی حداکثری این سیستمها می باشد با باز و بست آسان و روان از سمت راست یا چپ و همچنین از قسمت میانی سیستم.نحوه استفاده از این نوع شیشه بصورت دستی بوده و با حرکت شیشه اول، بقیه ی تایلهای شیشه ای بصورت قطاری بدنبال یکدیگر حرکت میکنند. پاخور زمینی بسیار کم، این سیستم رامناسب استفاده در محل عبور، فضاهای داخلی و یا پارتیشن کرده است. برای هر چه بیشتر عایق سازی شیشه های اسلایدینگ در تمام درزها از نوارهای مویی خاصی استفاده شده است. در سیستم قفل دربهای اسلایدینگ سایه روشن از یراق آلات شرکت روتو آلمان استفاده میشود.

برای مشاهده پروژه های شیشه اسلایدینگ شرکت سایه روشن به کانال آپارات ما بپیوندید

امتیاز دهید
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم