خانه
En
02122367612
پنجره-گیوتین-ویلای-مسکونی-عامر

پنجره متحرک گیوتینی ویلا مسکونی عامرالعطیه

امتیاز دهید

جدول مشخصات پنجره متحرک گیوتینی ویلا مسکونی عامرالعطیه

سال اجرا 
ابعاد 3 متر ارتفاع * 3 متر عرض
تعداد سیستم 3 عدد
مساحت 27 مترمربع
برند موتور
نوع شیشه دوجداره سکوریت شده
کارفرما جناب آقای عامر العطیه

سقف برقی و پنجره متحرک گیوتینی ویلا مسکونی عامرالعطیه در سال …به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد سه عدد سیستم پنجره متحرک گیوتینی به ارتفاع 3 متر* عرض 3 متر به مساحت 27 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

سیستم متحرک گیوتینی : شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع 6 میل دو جداره سکوریت شده میباشد.

در پنجره متحرک گیوتینی همانند دیگر انواع پنجره ها از یراق آلات ، پروفیل ها ، و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل می دهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره میباشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک موتورایز، سایبان متحرک و پنجره متحرک گیوتینی ویلا مسکونی عامرالعطیه در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.

این فضاها میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره متحرک گیوتینی : نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده. سامفی طراح ومخترع موتورهای توبولار میباشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانی های سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند. علاوه برآن حداقل به مدت 15 سال ارائه خدمات پس از فروش، در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

پنجره-اتوماتیک-ویلای-مسکونی-عامر

پنجره-کنترلی-ویلای-مسکونی-عامر

پنجره-برقی-ویلای-مسکونی-عامر

برای مشاهده ویدئوهای پنجره های گیوتینی به کانال آپارات ما بپیوندید

ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم