خانه
En
02122367612
پنجره-گیوتین-ویلای-مسکونی-الحمادی

پنجره گیوتینی ویلا مسکونی عبدالله الحمادی

جدول مشخصات پنجره گیوتینی ویلا مسکونی عبدالله الحمادی

سال اجرا   1397
ابعاد  ارتفاع 2.5 متر* عرض 4.3 متر
تعداد سیستم  1 عدد
مساحت  10.75 مترمربع
برند موتور سامفی
نوع شیشه  دو جداره سکوریت شده
کارفرما  آقای عبدالله الحمادی

سقف متحرک پارچه ای و پنجره گیوتینی ویلا مسکونی عبدالله الحمادی در سال 1397 به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد یک عدد سیستم پنجره ی گیوتینی به ارتفاع 2.5 متر* عرض 4.3 متر به مساحت 10.75 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

پنجره گیوتینی ویلا : شیشه‌های بکار رفته در این پروژه از نوع 6 میل دو جداره سکوریت شده میباشد.

در پنجره گیوتینی ویلا همانند دیگر انواع پنجره‌ها از یراق آلات، پروفیلها و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل میدهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره میباشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای  محسوب میشود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای سایبان برقی و پنچره گیوتینی و شیشه اسلایدینگ ویلا عبدالله الحمادی در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند.

وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.این فضاها میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره گیوتینی ویلا: نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده است.

سامفی طراح ومخترع موتورهای توبولار می باشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانی های سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند.

برای مشاهده ویدئوهای پنجره های گیوتینی به کانال آپارات ما بپیوندید

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم