خانه
En
02122367612
پرگولا-آلومینیومی-چالوس

پرگولا آلومینیومی ویلای مسکونی چالوس

5/5 - (1 امتیاز)

پرگولا آلومینیومی ویلای مسکونی چالوس با ساختار سازه ای پاولیون

موقعیت : چالوس

سال ساخت: 1400

ابعاد و مساحت: یک عدد سیستم سقف متحرک پارچه ای با ابعاد 5/4 متر (طول ریل) و 5 متر(عرض دهانه ) به مساحت 23 متر مربع

کارفرما : جناب آقای روان خواه

مشاور: خانم مهندس رودبارکی

برند پوشانه سقف: غشاء PVC مهلر آلمان

شما میتوانید انوع سقف متحرک را در محصولات ما مشاهده بفرمائید

موقعیت پروژه:

منطقه شمال کشور منطقه‌ای با آب و هوای مطلوب و دلپذیر می باشد که بسیاری از مردم از سراسر کشور این منطقه را به عنوان مکانی جذاب برای تفریح و اقامت دراز مدت یا کوتاه مدت انتخاب می کنند. منطقه ای سرسبز با جذابیتهای طبیعی بسیار. با توجه به همه این عوامل ساختمان سازی و ویلا سازی در این منطقه رشد بسیار خوبی داشته است. پرگولا آلومینیومی متحرک ویلای مسکونی مجتمع پزشکان نیز در شهر چالوس اجرا شده است.

نیاز پروژه:

با توجه به آب و هوای چالوس که در فصول گرم سال شرجی و در بیشتر مواقع بارانی می باشد نیاز به احداث اتاقکی بسته کاملا هوابند با جداره های شیشه ای برای بهره مندی از منظره ویلا وجود داشت. فضای آلاچیق میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای پوشش جداره های این پروژه از سیستم شیشه های اسلایدینگ و پنجره گیوتین سایه روشن استفاده شده است.

پیشنهاد میشود برای مشاهده مشخصات فنی پنجره های موتورایز به منوی محصولات سایه روشن و صفحه پنجره گیوتینی مراجعه فرمائید

ساختار سازه ای سقف متحرک پرگولا آلومینیومی :

ساختار سازه ای این آلاچیق از نوع پاولیون میباشد. اگر میخواهید در فضای باز ویلا یا روف گاردنتان یک اتاقک کاملا مجزا ایجاد نمایید، ساختار سازه ای پاولیون مناسب ترین ساختار سازه ای می باشد. ساختار سازه ای پاولیون قابلیت ایجاد یک اتاقک شیشه ای را در فضاهای بدون تکیه گاه با جداره های فیکس یا متحرک دستی یا موتورایز را برای شما فراهم می تماید.

برای مشاهده انواع ساختار های سازه ای به منوی طراحی مهندسی و تنوع ساختارها مراجعه فرمائید

متریال بکار رفته در پرگولا

نوع پوشانه سقف:

نوع پارچه بکارگیری شده برای سقف متحرک ویلا، از نوع مات محصول شرکت مهلر آلمان، که وزن هر متر مربع آن 800 گرم بر مترمربع و به رنگ کرم میباشد. طول عمر مفید این غشاء 20 سال و دارای 5 سال گارانتی میباشد.

نوع موتور :

نیروی محرکه پرگولا آلومینیومی بواسطه وجود یک عدد موتور 120 بارازانته ایتالیا تامین میشود.

سازه فلزی پرگولا

آلیاژ آلومینیومهای بکار رفته در ساخت پروفیلها، از نوع 6063 میباشد. وزن هر مترطول پروفیل ریل 56/4کیلوگرم و وزن تیغه های میانی نگهدارنده پارچه هر متر طول 920گرم میباشد. پروفیل آبراه نیز تماماً آلومینیوم میباشد.

پوشش پروفیل ها

پوشش پروفیلهای آلومینیومی ریل و آبراه و ستونهای سازه از نوع پودری الکترواستاتیک و خاکستری رنگ میباشد. پوشش پروفیلهای آلومینیومی نگهدارنده و کشنده غشاء از نوع پودری الکترواستاتیک و کرم رنگ میباشد.

سیستم نورپردازی

نوع حباب نوری مورد استفاده در این پروژه از نوع کریستالی میباشد.

 

ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم