خانه
En
02122367612
شیشه کشویی ویلا خالد بن احمد

شیشه کشویی ویلا مسکونی خالد بن احمد

شیشه کشویی ویلا مسکونی خالد بن احمد در سال 2020 به منظور استفاده بهینه از فضای باز محوطه و حفاظت از مبلمان فضای بیرونی طراحی و اجرا گردید.

بمنظور پوشش دیواره‌های این اتاقک شیشه ای، تعداد 3 عدد پنجره اسلایدینگ که هر کدام از این پنجره‌ها دارای 4 پنل متحرک می باشد.شیشه بکار رفته به ارتفاع 2.5 متر* عرض 5 متر به مساحت 37.5 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

نوع شیشه کشویی ویلا : شیشه‌های بکار رفته در این پروژه از نوع دو جداره و هر جداره شیشه 6 میل سکوریت شده میباشد.یا یک لایه شیشه 8 میلی متری سکوریت شده میباشد

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک شیشه ای موتورایز، سقف متحرک و پنچره گیوتینی بهمراه شیشه کشویی ویلا مسکونی آقای خالد بن احمد در شهر دوحه

شیشه-متحرک-ویلای-مسکونی-خالد-بن-احمد

نیاز پروژه بر خلاف کلان شهرهای امروزی که آپارتمان نشینی سبک اصلی از زندگی مردم میباشد در شهر دوحه به دلیل نوع ساختار شهری و کم بودن جمعیت و فراوانی زمین ساخت منازل ویلایی چند هزار متری جزئی از فرهنگ ساختمان سازی آنجا می باشد. داشتن یک اتاقک شیشه ای موتورایز گزینه ای جذاب و منحصربفرد برای آنها به شمار می رود.با توجه به نوع آب و هوای کشور قطر که گرم و مرطوب می باشد امکان بهره بردن از فضای باز در بیشتر فصول سال وجود ندارد.اتاقکهای شیشه ای موتورایز سایه روشن که عایق و کاملا آبند و هوابند می باشند بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفته است.

شیشه-بالکنی-ویلای-مسکونی-خالد-بن-احمد

مزیتهای سیستم اسلایدینگ در این پروژه: مهمترین ویژگی شیشه اسلایدینگ امکان باز شوندگی حداکثری این سیستمها میباشد. با باز و بست آسان و روان از سمت راست یا چپ و همچنین از قسمت میانی سیستم.نحوه استفاده از شیشه کشویی بصورت دستی بوده و با حرکت شیشه اول، بقیه ی تایلهای شیشه ای بصورت قطاری بدنبال یکدیگر حرکت میکنند. پاخور زمینی بسیار کم، این سیستم رامناسب استفاده در محل عبور، فضاهای داخلی و یا پارتیشن کرده است. برای هر چه بیشتر عایق سازی شیشه های اسلایدینگ در تمام درزها از نوارهای مویی خاصی استفاده شده است. در سیستم قفل دربهای اسلایدینگ سایه روشن از یراق آلات شرکت روتو آلمان استفاده میشود.

برای مشاهده پروژه های شیشه اسلایدینگ شرکت سایه روشن به کانال آپارات ما بپیوندید

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم