خانه
En
02122367612
شیشه-اسلایدینگ-ساختمان-مسکونی

شیشه اسلایدینگ تراس مسکونی شهید عراقی

شیشه اسلایدینگ تراس مسکونی شهید عراقی در سال 1397 به منظور استفاده بهینه از فضای باز محوطه و حفاظت از مبلمان فضای بیرونی طراحی و اجرا گردید.

بمنظور پوشش دیواره‌های این اتاقک شیشه ای، تعداد 2 عدد پنجره اسلایدینگ که هر کدام از این پنجره‌ها دارای 4 پنل متحرک می باشد.شیشه بکار رفته به ارتفاع 2.5 متر* عرض 4 متر به مساحت 20 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

نوع شیشه بکار رفته: شیشه‌های بکار رفته در این پروژه از نوع دو جداره و هر جداره شیشه 6 میل سکوریت شده میباشد.یا یک لایه شیشه 8 میلی متری سکوریت شده میباشد

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک شیشه ای موتورایز، سقف متحرک بهمراه شیشه اسلایدینگ تراس ساختمان مسکونی در محدوده خیابان پاسداران – محله شهید عراقی تهران

شیشه-متحرک-ساختمان-مسکونی

مزیتهای سیستم اسلایدینگ در این پروژه: مهمترین ویژگی شیشه اسلایدینگ امکان باز شوندگی حداکثری این سیستمها می باشد با باز و بست آسان و روان از سمت راست یا چپ و همچنین از قسمت میانی سیستم.نحوه استفاده از این نوع شیشه بصورت دستی بوده و با حرکت شیشه اول، بقیه ی تایلهای شیشه ای بصورت قطاری بدنبال یکدیگر حرکت میکنند. پاخور زمینی بسیار کم، این سیستم رامناسب استفاده در محل عبور، فضاهای داخلی و یا پارتیشن کرده است. برای هر چه بیشتر عایق سازی شیشه های اسلایدینگ در تمام درزها از نوارهای مویی خاصی استفاده شده است. در سیستم قفل دربهای اسلایدینگ سایه روشن از یراق آلات شرکت روتو آلمان استفاده میشود.

شیشه-کشویی-ساختمان-مسکونی

برای مشاهده پروژه های شیشه اسلایدینگ شرکت سایه روشن به کانال آپارات ما بپیوندید

امتیاز دهید
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم