خانه
En
02122367612
سقف-متحرک-انبار-گلد-ایران

سقف برقی انبار مرکزی شرکت گلدایران

5/5 - (1 امتیاز)

سقف برقی انبار گلدیران با ساختار سازه ای مهسایه

سال اجرا: 1396

مدت زمان طراحی و نصب: 45 روز کاری

مساحت قابلِ اجرا: 16 عدد سقف جمع شونده پارچه ای به ابعاد 6.5 متر(طول ریل )* 6 متر(عرض دهانه) اجراشده درسر درب ورودی انبار محصولات گلدیران 625 متر­مربع

کارفرما: جناب آقای مهندس مهدی باقری

مجری طرح: شرکت سایه روشن

سایبان-متحرک-انبار-گلدایران

هدف از اجرای سقف برقی انبار گلدیران :

سطح بارانداز مجموعه انبارهای شرکت لجستیک گلدیران صاف و صیقلی بود. لذا به همین جهت خطر سر خوردن لیفتراک و ایجاد حادثه را به شدت افزایش داده بود. بهترین روش برای پیشگیری از تکرار حادثه، ممانعت از ریزش باران بود.

ستون گذاری در جلو بار انداز برای کامیونها و لیفتراکها یک مزاحمت بود. در طرح مهسایه سقف متحرک به ستونهای اصلی بدنه سوله متصل شدن و با توجه به اینکه طول ریلها بلند بود با کمک دستکهای مورب توانستیم به راحتی یک طره ای 6 متری را اجرا نمائیم.

سایبان-برقی-انبار-گلدایران

 

انبار شرکت گلدیران در جاده قدیم قم در منطقه شورآباد واقع شده است.

متریال بکار رفته در سقف برقی انبار شرکت گلدیران :

پارچه بکار رفته درسقف متحرک این پروژه محصول شرکت مهلر آلمان که وزن آن 800 گرم بر متر مربع می باشد و رنگ آن خاکستری می باشد. دارای 5 سال گارانتی و طول عمر مفید 20 تا40 سال می‌باشد.

نیروی محرکه سیستم سقف متحرک به وسیله موتورهای شرکت موصل چین تامین می‌شود که این موتورها دارای 2 سال گارانتی می باشد. همچنین این سقف برقی انبار شرکت گلدایران مجهز به سنسور سرعت باد می‌باشد به جهت اینکه منطقه شورآباد بسیار باد خیز می‌باشد.

سقف-برقی-انبار-گلد-ایران

 

آلیاژ الومینیومهای بکار رفته در ساخت پروفیلهای سقف برقی، از نوع 6063  (جدید و غیر بازیافتی) میباشد.

آلیاژ 6063 یک آلیاژ برای ساختارهای سازه‌ای است. وزن هر مترطول پروفیل ریل 7.1 کیلوگرم و تیغه های میانی نگهدارنده پارچه هر متر طول 5/1 کیلوگرم می باشد.

پوشش پروفیلهای آلومینیومی سقف برقی از نوع پودری الکترواستاتیک به رنگ قرمز می‌باشد.

 

ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم