خانه
En
02122367612
پنجره-گیوتین-ویلای-مسکونی-یوسف

پنجره گیوتینی برقی ویلا مسکونی یوسف

جدول مشخصات پنجره گیوتینی برقی ویلا مسکونی یوسف

سال اجرا  1397
ابعاد 3 متر ارتفاع * 2.5 متر عرض – 3.5 متر ارتفاع *2.5 متر عرض
تعداد سیستم 6 عدد
مساحت 47.5 متر مربع
برند موتور
نوع شیشه دو جداره سکوریت شده
کارفرما جناب آقای یوسف القاید

سقف برقی و پنجره گیوتینی برقی ویلا مسکونی آقای یوسف القاید در سال 1397 به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد شش عدد سیستم پنجره ی گیوتینی به ارتفاع 3 متر* عرض 2.5 متر و ارتفاع 3.5 متر* عرض 2.5 متر به مساحت 47.5 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

پنجره گیوتینی برقی ویلا : شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع 6 میل دو جداره سکوریت شده میباشد.

در پنجره گیوتینی برقی ویلا همانند دیگر انواع پنجره ها از یراق آلات ، پروفیلها ، و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل می دهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره میباشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای  محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک موتورایز، سایبان متحرک و پنچره گیوتینی ویلا ……در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.

این فضاها میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره گیوتینی برقی ویلا : نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده. سامفی طراح ومخترع موتورهای توبولار می باشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانی های سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند.

پنجره-اتوماتیک-ویلای-مسکونی-یوسف

پنجره-کنترلی-ویلای-مسکونی-یوسف

پنجره-بری-ویلای-مسکونی-یوسف

برای مشاهده ویدئوهای پنجره های گیوتینی به کانال آپارات ما بپیوندید

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم