خانه
En
02122367612
پنجره-گیوتین-ویلای-مسکونی-عبدالله

پنجره متحرک گیوتین ویلا مسکونی ام عبدالله

5/5 - (1 امتیاز)

جدول مشخصات پنجره متحرک گیوتین ویلا مسکونی ام عبدالله

سال اجرا 
ابعاد 2.3 متر ارتفاع*3 متر عرض و 2.5 متر عرض
تعداد سیستم 5 عدد
مساحت 32.2 مترمربع
برند موتور
نوع شیشه دو جداره سکوریت شده
کارفرما جناب اقای دانش

سقف برقی و پنجره متحرک گیوتین ویلا مسکونی ام عبدالله در سال 1398 به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد پنج عدد عدد سیستم پنجره ی گیوتینی به ارتفاع 2.3 متر* عرض 2.5 و 3 متر به مساحت 32.2 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

پنجره متحرک گیوتین ویلا : شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع 6 میل دو جداره سکوریت شده میباشد.

در پنجره متحرک گیوتین ویلا همانند دیگر انواع پنجره ها از یراق آلات ، پروفیلها و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل میدهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره میباشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای  محسوب میشود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک موتورایز، سایبان برقی و پنچره گیوتینی ویلا خانم ام عبدالله در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.این فضاها میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره متحرک گیوتین ویلا : نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده. سامفی طراح و مخترع موتورهای توبولار میباشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانی های سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند. علاوه برآن حداقل به مدت 15 سال ارائه خدمات پس از فروش، در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

شیشه-برقی-ویلای-مسکونی-عبدالله

پنجره-کنترلی-ویلای-مسکونی-عبدالله

پنجره-اتوماتیک-ویلای-مسکونی-عبدالله

برای مشاهده ویدئوهای پنجره های گیوتینی به کانال آپارات ما بپیوندید

ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم