خانه
En
02122367612
پنجره متحرک برقی ویلای میکونی ام السعود

پنجره متحرک برقی ویلا مسکونی ام السعود

جدول مشخصات پنجره متحرک برقی ویلا مسکونی ام السعود

سال اجرا  1398
ابعاد 2.6 متر ارتفاع * 2.6 متر و 1.9 متر عرض
تعداد سیستم 5 عدد
مساحت 30.2 مترمربع
برند موتور
نوع شیشه دوجداره سکوریت شده
کارفرما خانم ام السعود

سقف برقی و پنجره متحرک برقی ویلا مسکونی ام السعود در سال 1398 به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد پنج عدد سیستم پنجره متحرک برقی به ارتفاع 2.6 متر* عرض 2.6 و 1.9 متر به مساحت 30.2 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

پنجره متحرک برقی :شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع 6 میل دو جداره سکوریت شده می باشد.

در پنجره متحرک برقی همانند دیگر انواع پنجره ها از یراق آلات ، پروفیل ها ، و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل می دهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره می باشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای  محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک موتورایز، سایبان متحرک و پنچره گیوتینی ویلا ……در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.

این فضاها میبایست کاملاً هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره متحرک برقی : نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده. سامفی طراح و مخترع موتورهای توبولار می باشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانیهای سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند.

پنجره-اتوماتیک-ویلای-مسکونی-ام-السعود

پنجره-پاناراما-ویلای-مسکونی-ام-السعود

پنجره-گیوتین-ویلای-مسکونی-ام-السعود

پنجره-برقی-ویلای-مسکونی-ام-السعود

برای مشاهده ویدئوهای پنجره های گیوتینی به کانال آپارات ما بپیوندید

امتیاز دهید
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم