خانه
En
02122367612
پنجره پاناروما ویلا

پنجره برقی ویلا مسکونی احمد یوسف

جدول مشخصات پنجره برقی ویلا مسکونی احمد یوسف

سال اجرا  1398
ابعاد 2.5 متر ارتفاع* 3.5 متر عرض
تعداد سیستم  2 عدد
مساحت 17.5 مترمربع
برند موتور
نوع شیشه دو جداره سکوریت شده
کارفرما آقای حمد یوسف

 

سقف متحرک پارچه ای و پنجره برقی ویلا مسکونی احمد یوسف در سال 1398 به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد دو عدد سیستم پنجره ی گیوتینی به ارتفاع 2.5 متر* عرض 3.5 متر به مساحت 17.5 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

شیشه برقی ویلا: شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع 6 میل دو جداره سکوریت شده می باشد.

در پنجره گیوتینی همانند دیگر انواع پنجره ها از یراق آلات ، پروفیل ها ، و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل میدهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره میباشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای  محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک موتورایز، سایبان برقی و پنجره برقی ویلا مسکونی احمد یوسف در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.این فضاها میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره برقی ویلا : نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده. سامفی طراح ومخترع موتورهای توبولار می باشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانی های سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند.

 

پنجره-کنترلی-ویلای-مسکونی-احمد-یوسف

پنجره-برقی-ویلای-مسکونی-احمد-یوسف

پنجره-اتوماتیک-ویلای-مسکونی-احمد-یوسف

برای مشاهده ویدئوهای پنجره پاناروما به کانال آپارات ما بپیوندید

امتیاز دهید
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم