خانه
En
02122367612

درب شیشه ای اسلایدینگ ویلا مسکونی شهوانی

درب شیشه ای اسلایدینگ ویلا مسکونی شهوانی در سال 2020 به منظور استفاده بهینه از فضای باز محوطه و حفاظت از مبلمان فضای بیرونی طراحی و اجرا گردید.

بمنظور پوشش دیواره های این اتاقک شیشه ای ، تعداد 8 عدد پنجره اسلایدینگ که هر کدام از این پنجره ها دارای 4 پنل متحرک میباشد. شیشه بکار رفته به ارتفاع 2 متر* عرض 1.9 و 2.9 متر به مساحت 44.5 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

نوع شیشه بکار رفته : شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع دو جداره و هر جداره شیشه 6 میل سکوریت شده میباشد. یا یک لایه شیشه 8 میلی متری سکوریت شده

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک شیشه ای موتورایز، سقف متحرک و پنچره گیوتینی بهمراه درب شیشه ای اسلایدینگ ویلا مسکونی آقای شهوانی در شهر دوحه

شیشه-بالکنی-ویلای-مسکونی-شهوانی

نیاز پروژه:بر خلاف کلان شهرهای امروزی که آپارتمان نشینی سبک اصلی از زندگی مردم می باشد در شهر دوحه به دلیل نوع ساختار شهری و کم بودن جمعیت و فراوانی زمین ساخت منازل ویلایی چند هزار متری جزئی از فرهنگ ساختمان سازی آنجا می باشد. داشتن یک اتاقک شیشه ای موتورایز گزینه ای جذاب و منحصر بفرد برای آنها به شمار میرود. با توجه به نوع آب و هوای کشور قطر که گرم و مرطوب میباشد امکان بهره بردن از فضای باز در بیشتر فصول سال وجود ندارد. اتاقکهای شیشه ای موتورایز سایه روشن که عایق و کاملا آبند و هوابند می باشند بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفته است.

شیشه-ریلی-ویلای-مسکونی-شهوانی

مزیتهای سیستم اسلایدینگ در این پروژه: مهمترین ویژگی شیشه اسلایدینگ امکان باز شوندگی حداکثری این سیستمها می باشد با باز و بست آسان و روان از سمت راست یا چپ و همچنین از قسمت میانی سیستم.نحوه استفاده از این نوع شیشه بصورت دستی بوده و با حرکت شیشه اول، بقیه ی تایلهای شیشه ای بصورت قطاری بدنبال یکدیگر حرکت میکنند. پاخور زمینی بسیار کم، این سیستم رامناسب استفاده در محل عبور، فضاهای داخلی و یا پارتیشن کرده است. برای هر چه بیشتر عایق سازی شیشه های اسلایدینگ در تمام درزها از نوارهای مویی خاصی استفاده شده است. در سیستم قفل دربهای اسلایدینگ سایه روشن از یراق آلات شرکت روتو آلمان استفاده میشود.

شیشه-متجرک-ویلای-مسکونی-شهوانی

برای مشاهده پروژه های شیشه اسلایدینگ شرکت سایه روشن به کانال آپارات ما بپیوندید

 

امتیاز دهید
ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم