مشاوره آنلاین
En
02122367612

شاتر پنجره

شاتر-پنجره

شاتر پنجره تیغه های آلومینیومی ظریف دو سانتیمتری با یک زبانه 7 میلمتری است که داخل فاق 8 میلیمتری تیغه بعدی میرود.ترکیب یک کارکرد ساده و طراحی ظریف محصولی بسیار مناسب و جالب برای بیرون پنجره ایجاد کرده. سایه روشن به عنوان اولین تولید کننده صنعتی این محصول افتخار دارد تا با تکیه به تجربیات قبلی خود در حوزه های مختلف سیستم های متحرک ساختمانی این محصول را مشابه با بهترین کیفیت های دنیا در اختیار شما قرار دهد.

نتیجه طراحی این محصول دست یافتن به شاتر پنجره ای است که یک کارکرد جالب و زیبا را به شما خواهد داد . در زمان استفاده ، شما انتخاب های متنوعی از میزان دید و کنترل مقدار نور ورودی خواهید داشت . عملکرد به این شکل است که وقتی که پایین ترین تیغه آلومینیوم به سطح پایین پنجره میرسد شما میتوانید موتور را استپ داده و خطوط افقی 4 میلیمتری باز با فواصل دو سانتیمتر از یکدیگر را داشته باشید . از اینجا به بعد در صورت ادامه حرکت موتور از قسمت پایین پنجره زبانه تیغه ها (که شیار عبور نور بروی این زبانه ها ایجاد شده) یک به یک داخل یکدیگر رفته و میزان دید و عبور نور به صفر میرسد . حالا این شما هستید که میتوانید انتخاب کنید تا چه ارتفاعی تیغه ها درون هم بروند و پنجره شما تا چه ارتفاعی تیره شود.

تیغه های آلومینیومی

تیغه های آلومینیومی افقی دو جداره هستند و تا حد زیادی پنجره شما را عایق تر خواهند نمود. برای تولید این شاتر پنجره تقریبا در هر یک متر مربع 9 کیلوگرم  استفاده میگردد که با توجه به طراحی ایجاد شده از مقاطع ریز و شبکه فشرده تیغه ها شما یک پوسته ی کاملا ایمن را در جلوی پنجره خود ایجاد نموده اید. استحکام و ایمنی این شاتر تا 4 برابر مقاوم تر از درب های رول آپ پارکینگی میباشد .

موتور

موتور بکارگیری شده در این سیستم متحرک از نوع موتورهای توبولار میباشد که این موتور علاوه بر ریموت دستی میتواند از سنسورهای باد ، نور و یا سنسور باران فرمان بگیرد .

رنگ پودری الکترواستاتیک

نوع پوشش رنگ تیغه های آلومینیومی نیز از نوع پودری الکترواستاتیک میباشد که شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با خواص و ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک از اینجا به بخش مشخصات فنی سایت ما رفته و آشنا شوید.