خانه
En
02122367612
پنجره-برقی-گیوتینی-رستوران-پارسه

پنجره برقی گیوتینی رستوران ایرانی پارسه دوحه

5/5 - (1 امتیاز)

جدول مشخصات پنجره برقی گیوتینی رستوران ایرانی پارسه دوحه

سال اجرا 2022
ابعاد ارتفاع 4 متر* عرض 4 متر
تعداد سیستم 6 عدد
مساحت 96 مترمربع
برند موتور بکر آلمان
نوع شیشه تک جداره سکوریت شده
کارفرما خMR .HASSANESCO

موقعیت پروژه:

پروژه پنجره برقی گیوتینی رستوران ایرانی پارسه واقع در منطقه توریستی کاتارا در قطر توسط گروه فنی و مهندسی سایه روشن طراحی و اجرا گردیده است.

دهکده فرهنگی کاتارا که از یک سو با یک ساحل وسیع و از سوی دیگر با تپه های دو قلوی کاتارا هم مرز است، مقصدی در دوحه برای هنر، فرهنگ و غذا است. منطقه کاتارا مهد رستورانهای متفاوت می باشد و رستوران ایرانی پارسه در میان این رستورانها نیز محبوب میباشد. در کاتارا شما انتخاب‌های متنوعی از غذاهای خاورمیانه‌ای و آسیایی را دارید.

نیاز پروژه:

با توجه به همجواری رستوران ایرانی پارسه با دریا در منطقه ساحلی کاتارا، جهت بهره مندی از ویوی دریا نیازمند پنجره هایی با ابعاد بزرگ با شیشه های بزرگ و با دید بسیار وسیع و در واقع دید پانوراما بود. اجرای 6 عدد پنجره برقی گیوتینی رستوران پارسه با ابعاد 4 متر ارتفاع در 4 متر عرض و همچنین اجرای پوشش دکوراتیو داخلی زیر سقف ثابت با پارچه فراری فرانسه توسط تیم فنی و مهندسی سایه روشن این نیاز را به بهترین شکل مرتفع ساخت.

متریال بکار رفته در پنجره های گیوتینی :

نوع موتور بکار رفته در پنجره برقی گیوتینی رستوران ایرانی پارسه:

نیروی حرکتی این سیستم‌ها توسط 6 عدد موتور توبلار 120 نیوتن از برند بکر آلمان تامین شده است. این موتورها به مدت 5 سال گارانتی شده است و 15 سال خدمات پس از فروش نیز برای آنها لحاظ شده است.

سازه فلزی پنجره برقی گیوتینی رستوران ایرانی پارسه:

سازه پنجره گیوتینی از جنس تمام آلومینیوم میباشد و آلیاژ آلومینیومهای بکار رفته در ساخت پروفیلها، از نوع 6063 میباشد.

پوشش پروفیلهای سازه پنجره گیوتینی:

پوشش پروفیلهای آلومینیومی فریم پنجره برقی گیوتینی رستوران ایرانی پارسه متناسب با نمای خارجی رستوران به رنگ قهوه ای و از نوع پودری الکترواستاتیک میباشد.

نوع شیشه بکاررفته در پنجره های گیوتینی:

شیشه های بکار رفته از نوع تک جداره سکوریت شده میباشد و هر جداره8 میل میباشد. برای عایقتر شدن فضا، میتوانید با بکارگیری شیشه‌های دوجداره و استفاده از ریل‌های جانبی خاصی که مجهز به نوارهای خاص عایق هستند، فضای عایق‌تری داشته باشید.

 

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم