خانه
En
02122367612
شیشه-اسلایدینگ-رستوران-ارم

شیشه اسلایدینگ روف گاردن رستوران ارم

شیشه اسلایدینگ روف گاردن رستوران ارم در سال 1395 به منظور استفاده بهینه از فضای باز محوطه و مسقف نمودن وفضای روف گاردن و حفاظت از مبلمان فضای بیرونی طراحی و اجرا گردید.

بمنظور پوشش دیواره‌های این اتاقک شیشه ای، تعداد 2 عدد پنجره اسلایدینگ که هر کدام از این پنجره‌ها دارای 5 پنل متحرک می باشد.شیشه بکار رفته به ارتفاع 2.5 متر* عرض 4 متر به مساحت 20 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

نوع شیشه بکار رفته: شیشه‌های بکار رفته در این پروژه از نوع دو جداره و هر جداره شیشه 6 میل سکوریت شده میباشد.یا یک لایه شیشه 8 میلی متری سکوریت شده میباشد

موقعیت پروژه:سقف متحرک بهمراه شیشه اسلایدینگ روف گاردن رستوران ارم در محدوده میدان تجریش تهران اجرا گردیده است

شیشه-ریلی-رستوران-ارم

مزیتهای سیستم اسلایدینگ در این پروژه: مهمترین ویژگی شیشه اسلایدینگ امکان باز شوندگی حداکثری این سیستمها می باشد با باز و بست آسان و روان از سمت راست یا چپ و همچنین از قسمت میانی سیستم.نحوه استفاده از این نوع شیشه بصورت دستی بوده و با حرکت شیشه اول، بقیه ی تایلهای شیشه ای بصورت قطاری بدنبال یکدیگر حرکت میکنند. پاخور زمینی بسیار کم، این سیستم رامناسب استفاده در محل عبور، فضاهای داخلی و یا پارتیشن کرده است. برای هر چه بیشتر عایق سازی شیشه های اسلایدینگ در تمام درزها از نوارهای مویی خاصی استفاده شده است. در سیستم قفل دربهای اسلایدینگ سایه روشن از یراق آلات شرکت روتو آلمان استفاده میشود.

شیشه-متحرک-رستوران-ارم

برای مشاهده پروژه های شیشه اسلایدینگ شرکت سایه روشن به کانال آپارات ما بپیوندید

امتیاز دهید
02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم