خانه
En
02122367612
زمان-تحویل-سقف-متحرک

زمان تحویل سقف متحرک

ما در زمان ثبت سفارش به شما برنامه ی زمان بندی‌ایی ارائه میدهیم که زمان تحویل سقف متحرک و جزئیات هر قدم و هر مرحله اجرایی پروژه‌ی شما موارد درگیر با ساخت و نصب سقف متحرک مشخص خواهد بود.

بهترین مرجع برای شناخت شما از دقت و اهمیت زمانها در سایه روشن، مشتریان قبلی ما هستند. در کشور ما و در فضای امروز مدیریت پروژه‌ها، آنچه که کار را بر همه ی ما سخت تر و دشوارتر نموده عدم برنامه ریزی‌های دقیق و زمانبندی کامل جزء به جزء گامهای اجرایی توسط پیمانکاران جزء میباشد. برنامه ریزی و زمانبندی چیزیست که اکثر ما پیمانکاران در پروژه های عمرانی آنرا مختل میکنیم و دیگر پیمانکاران نیز بدلیل وابسته بودن اجزاء فنی پروژه ها بصورت زنجیر وار از آن تاثیر میگیرند. زمان تحویل سقف متحرک خریداری شده شما بین 20 تا 70 روز متغیر خواهد بود .

زمان تحویل سقف متحرک به دو عامل اصلی بستگی دارد :

1- نوبت ساخت سفارش شما در صف تولید کارخانه

2- میزان و مقدار کارهایی که برای تامین و تکمیل پیش نیاز سقف جمع شونده بایستی توسط سایر پیمانکاران پروژه شما صورت گیرد. (اعم از تامین صفحات فلزی ، برخی عایق کاریها، عبور تاسیسات الکتریکی و سرمایشی گرمایشی، تغییرات و اصلاحات احتمالی برای هدایت آب باران در کف و … ).

عامل اول تاثیر چندانی بر طولانی شدن زمان پروژه شما نخواهد داشت ولی متاسفانه در اکثر موارد دومین عامل، موضوع زمان ها و برنامه ریزی ها را خیلی طولانی تر مینماید.

5/5 - (1 امتیاز)
02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم