مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
En
02122367612
پنجره متحرک گیوتین

پنجره متحرک گیوتین ویلا مسکونی شهوانی

امتیاز دهید

جدول مشخصات پنجره متحرک گیوتین ویلای مسکونی شهوانی

سال اجرا 
ابعاد 2.35 متر ارتفاع * 4 متر عرض
تعداد سیستم 2 عدد
مساحت 18.8 مترمربع
برند موتور
نوع شیشه شیشه تک جداره سکوریت شده
کارفرما جناب آقای شهوانی

سقف برقی و پنجره متحرک گیوتین ویلا مسکونی جناب اقای شهوانی در سال …به منظور افزایش زیربنا و قابلیت استفاده از فضای باز طراحی و اجرا گردید.

برای پوشش دیواره های این اتاقک، تعداد دو عدد سیستم پنجره ی گیوتینی به ارتفاع 2.35 متر* عرض 4 متر به مساحت 18.8 مترمربع در این پروژه اجرا گردیده است.

پنجره متحرک گیوتین :شیشه های بکار رفته در این پروژه از نوع 8 میل تک جداره سکوریت شده می باشد.

در پنجره متحرک گیوتین همانند دیگر انواع پنجره ها از یراق آلات ، پروفیلها ، و شیشه استفاده شده که بیشترین بخش دیداری را شیشه ها تشکیل میدهند. پنجره گیوتینی به واسطه نوع طراحی آن فراتر از یک پنجره میباشد در واقع نوعی نمای شیشه‌ای محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف و با ابعاد متفاوتی قابل پیاده سازی است.

موقعیت پروژه: اجرای اتاقک موتورایز، سایبان متحرک وپنجره متحرک گیوتین ویلا مسکونی جناب اقای شهوانی در شهر دوحه

نیاز پروژه: با توجه به آب و هوای بسیار گرم و شرجی دوحه، برای مردم امکان استفاده از فضای باز در بیشتر فصول سال امکان پذیر نمیباشد. برای ایجاد حس نشیمن در فضای باز نیاز به اتاقکهای بسته ای دارند. وجود اتاقک شیشه ای کاملاً هوابند شده با جداره‌های شیشه‌ای برای بهره مندی از منظره ویلا نیاز اصلی این پروژه بود.

این فضاها میبایست کاملا هوابند باشند تا در طول روز به واسطه دستگاه‌های سرمایشی هوای مطلوب نشیمن را فراهم آورند. برای تأمین حس نشیمن در فضای باز، میبایست جداره ها کاملا شفاف باشند.

موتور مورد استفاده در پنجره متحرک گیوتین : نیروی حرکتی مورد نیاز برای این شیشه های موتورایز از نوع موتور تیوبلار 120 نیوتن از برند سامفی فرانسه تامین شده. سامفی طراح ومخترع موتورهای توبولار می باشد و محصولات خود را به مدت 5 سال گارانتی میکند. شرکت سایه روشن هم به طبع از کمپانی های سازنده قطعات، محصولات خود را 5 سال گارانتی میکند. علاوه برآن حداقل به مدت 15 سال ارائه خدمات پس از فروش، در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

پنجره-اتوماتیک-ویلای-مسکونی-شهوانی

پنجره-بالارونده-ویلای-مسکونی-شهوانی

پنجره-برقی-ویلای-مسکونی-شهوانی

پنجره متحرک گیوتین ویلای مسکونی شهوانی

برای مشاهده ویدئوهای پنجره های گیوتینی به کانال آپارات ما بپیوندید

ارسال نظر

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم