خانه
En
02122367612
سقف-برقی-پارکینگ-مسکونی-دربند

سقف متحرک پارکینگ

امتیاز دهید

در اکثر منازل فضای مسقف برای پارک یک خودرو وجود دارد اما برای ماشین دوم یا اتومبیل میهمان معمولاً فضایی در نظر گرفته نمیشود. معمولاً برای جلوگیری از آسیب احتمالی به سقف و بدنه ماشین، تمیز نگهداشتن ماشین و همچنین جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید نیاز به سقف متحرک پارکینگ خودرو به شدت احساس میشود.

عمدتاً قسمتی از فضای حیاط برای اجرای سایبان خودرو در نظر گرفته میشود و بطور معمول مصرف کنندگان تمایل دارند این سایبان به گونه‌ای باشد که در مواقع لزوم جمع شده و شرایط استفاده از فضای باز حیاط را محیا کند. از این رو سقف متحرک پارچه ای بهترین گزینه برای محافظت از خودرو میباشد.

یکی از ضروری ترین نکات قبل از تهیه سایبان برقی پارکینگ خودرو، توجه به میزان تحمل بار برف توسط سایبان برقی است. سایبان محافظ خودرو میبایست تحمل بار برف و باد متناسب با محل نصب پروژه را داشته باشد. متاسفانه شاهد موارد بسیاری از سایبان‌ های نا متناسب بودیم که در زمان مواجه با بار باد و یا برف تاب نیاورده و علاوه بر از بین رفتن سایبان خسارت شدیدی به خودرو هم وارد کرده‌اند.

در میان ساختارهای سازه‌ ای سقف های متحرک شرکت سایه روشن، نمونه‌ های متنوعی که قابل استفاده برای سایبان خودرو باشند به چشم میخورد. اما یکی از پرطرفدارترین آنها ساختار سازه ای مهسایه است که به دلیل بی ستون اجرا شدن ضلع مقابل بسیار مناسب فضای پارک خودرو می باشد. در نصب سقف متحرک برای پارکینگ با مدل مهسایه وزن سازه بر ستونهای انتهای کار استوار شده، در این حالت هیچ ستون یا عارضه ای در قسمت جلوی سقف جمع شونده وجود ندارد. نبود ستون در محیط  پارکینگ گزینه عالی در پارک راحت و بی درسر خودرو محسوب می شود و بعضاً پتانسیل پارک اتومبیلهای بیشتری در فضای زیر سقف جمع شونده پارچه ای فراهم خواهد شد.

در ادامه شما میتوانید نمونه ها و مدلهای مختلف سقف متحرک پارکینگ که توسط شرکت سایه روشن اجرا گردیده است را مشاهده فرمائید

پروژه های اجرا شده سقف متحرک پارکینگ

سقف برقی پارکینگ و تراس

سقف برقی پارکینگ و تراس ویلا مسکونی

02122367612
سلام
در واتس اپ پاسخگوی شما هستیم